معرفی محصولات

irwpc 12 irwpc_11.png irwpc 9 irwpc 10
 بست T   بست L  دک 9.5cm (کف و نما)  دک 14.5cm (نما) دک 14.5cm (کف)
irwpc 3 irwpc 9 irwpc 2 irwpc 4
 کلیپس فلزی لوور  لوور 4x16 cm  تایل 7cm تایل 15cm
irwpc 14 irwpc 13 irwpc 5 irwpc 9
زیره پلاستیکی 15x30cm  زیره پلاستیکی 30x30cm  موزاییک تایل با دک 7cm موزاییک تایل با دک 9.5cm 

سوالات متداول

سؤال: آیا محصولات شرکت WPC دچار رنگ پریدگی می شوند؟
پاسخ WPC: بله. درواقع همه محصولات در معرض آفتاب و فرآیند جوی دچار رنگ پریدگی طی دوران مصرف می شوند. نکته ای که حائز اهمیت می باشد، این است که این رنگ پریدگی نامحسوس باید باشد. این به این معنی است که در طی دوران مصرف شما متوجه رنگ پریدگی بصورت روزمره نمی شوید. به عنوان مثال، آیا رنگ خودرویی که شما روز اول از شرکت تولیدکننده خریداری نموده اید با یکسال دیگر خود یکی است؟ حتی بهترین خودروهای ساخت کشور آلمان نیز از این مورد مستثنی نمی باشند ولی شما در طی دوران مصرف متوجه این رنگ پریدگی بصورت محسوس نخواهید شد. به همین خاطر، طبق استاندارد تعریف شده باید این رنگ پریدگی زیر 5 Delta E باشد. این بدین منظور است که انسان در طی دروان مصرف روزانه متوجه این تغییر رنگ بصورت محسوس نخواهد شد. محصولات شرکت WPC نیز دارای رنگ پریدگی زیر 5 Delta E می باشند. به عبارتی دیگر، همه محصولات با هر کیفیتی در معرض آفتاب و باران تغییر رنگ می دهند، منتها این رنگ پریدگی در بعضی محصولات در همان چند روز اول برای چشم و حافظه انسان قابل تشخیص است و در برخی محصولات غیر قابل تشخیص می باشد که در واقع همان تغییر رنگ زیر 5 Delta E که در آزمون فوق ذکر شده می باشد.
چوب پلاست شبیه چوب اما بهتر از چوب

سؤال: ‌آیا این محصولات ۱۰۰٪ ضدآب می باشند؟
پاسخ WPC: خیر. این محصولات ۱۰۰٪ ضد آب نمی باشند. این محصولات از مقاومت بالایی در معرض باران، آفتاب و برف برخوردار هستند که در مقایسه با محصولات مشابه خود (ترمو وود) چندین برابر مقاوم می باشند. محصولات شرکت WPC در طول ۲۴ ساعت غوطه وری در آب فقط 1.5٪ جذب آب (در پروفیلهای خام) و( در پروفیلهای سند شده این میزان3% میباشد)دارند در واقع محصولات شرکت WPC با دیگر تولیدکنندگان آمریکایی خود کاملاً برابری می کنند. این محصولات با این درصد جذب آب طی دوران مصرف در صورت نصب صحیح به هیچ وجه خراب نمی شوند.
چوب پلاست شبیه چوب اما بهتر از چوب

سؤال:‌ با توجه به اینکه چوب خود از زیبابی واستحکام خوبی برخوردار می باشد، خرید چوب پلاست WPC چه لزومی دارد؟
پاسخ WPC: انتخاب حق مسلم مشتریان می باشد. این مطلب که بسیاری از مصرف کنندگان چوب می پسندند و از چوب در دکوراسیون خود استفاده می نمایند از حسن سلیقه آنها می باشد. اما اینکه چه زمان نیاز به چوب پلاست می باشد، در نظر داشته باشید که چوب پلاست محصولی است که به مشتریان خود حس و زیبایی چوب را القا می کند و بدون نیاز به مراقبت پر هزینه، مدت طولانی دوام و عمر دارد. در واقع حس و زیبایی چوب را داراست ولی معایب آن را ندارد. فاقد گره، ضد موریانه، ضد باکتری و خود رنگ است. نیازی به رنگ زدن مجدد و یا لاک زدن ندارد. فقط هرچندگاه نیاز به شستشو دارد که این مطلب در مقایسه با هزینه های لازم برای نگهداری چوب کاملاً ناچیز می باشد. از طرفی چوب پلاست در دنیا جزء محصولات دوستدار محیط زیست (Environment Friendly) شناخته شده است.
چوب پلاست شبیه چوب اما بهتر از چوب

سؤال: آیا چوب پلاست ضد آتش می باشد؟
پاسخ WPC: خیر این محصولات ضد آتش نمی باشند. البته، چوب پلاست محصول بسیار مقاومی در برابر آتش(کندسوز) می باشد، اما این تصور که این محصول در مقابل آتش به هیچ وجه آسیب نمی بیند، هرگز صحیح نمی باشد. محصولات شرکت WPC تا زمانی که در مجاورت آتش هستند شروع به از بین رفتن می نمایند اما به محض اینکه آتش قطع شود تخریبشان متوقف می شود و به هیچ وجه خود عامل شعله ور شدن آتش نخواهند شد. در واقع این محصولات کندسوز می باشند و همچنین عایق حرارتی نیز هستند.
چوب پلاست شبیه چوب اما بهتر از چوب

سؤال: آیا محصولات شرکت WPC قابلیت انحنا و فرم دهی را دارد؟
پاسخ WPC :پروفیل های چوب پلاست به صورت اکسترود تولید می شود، لذا در هنگام تولید به صورت پروفیل های صاف از اکسترودر خارج می شود، پروسه فرم دهی از تولید با گرم کردن پروفیل تا دمای فرم پذیری و قراردادن در قالب امکان پذیر می باشد،در صورت نیاز به انحنا دادن پروفیل های شرکت WPC تقاضای دستورالعمل آن را از دفتر مرکزی فرمایید.
چوب پلاست شبیه چوب اما بهتر از چوب

سؤال:وزن مخصوص محصولات شرکت WPC چقدر است؟
پاسخ WPC : : وزن مخصوص محصولات چوب پلاست با توجه به پلیمر و افزودنی های مصرفی از ۱/۵ تا ۱/۳۵ گرم بر سانتیمتر مکعب می باشد.
چوب پلاست شبیه چوب اما بهتر از چوب

سؤال: مقایسه قیمت کفپوش چوب پلاستیک با کفپوش های چوبی چگونه است؟
پاسخ WPV: با توجه به مقاومت بالای کفپوش چوب پلاستیک چوپکس در برابر تردد و شرایط مختلف جوی و همچنین ویژگی هایی از قبیل عدم نیاز به نگهداری و ترمیم دوره ای، موجب مقرون به صرفه بودن پروفیل های کفپوش چوب پلاست چوپکس در مقایسه با کفپوش های ترمووود مشابه می شود.لازم به ذکر است که چوب مناسب جهت کاربری کفپوش از نوع چوب سخت درختان کند رشد میباشد که قیمتی بالغ بر دو برابر کفپوش چوب پلاست مشابه خود را داراست.
چوب پلاست شبیه چوب اما بهتر از چوب